Рубрики
Статьи

Вибираємо шафу для одягу

Без шафи складно обійтися. Це дійсно неймовірно, як багато нам потрібно місце для одягу. У будинку необхідно передбачити для них просторі і зручні місця. Вбудована шафа, гардероб, комод, зручні в передпокої або спальні. Варто використовувати всі ніші в передпокої для шафи і гардероба. Передпокій-це гарне місце для зберігання речей. Вбудована шафа-це зручне рішення для людей, які мають вільним простором в передпокої. Це одне із самих естетичних рішень, які дозволяють нам організувати роздягальні і додаткові місця для зберігання одягу.

Shkaf & M Ghezzani B60--198876-0,87891

Основною відмінністю і перевагою шаф купе перед звичайними орними шафами є система розсувних дверей. Така система дозволяє обійтися без вільного простору перед шафою, необхідного для відкриття дверей. Пропонуємо Вашій увазі розсувні системи на сайті vladar-mebli.com.ua , тут Ви знайдете багато цікавих пропозицій.

Шафа для одягу повинен мати глибину не менше 60 см (переважно 70 см), тільки тоді ми гарантуємо, що весь наш гардероб в ньому міститься. Якщо це вбудована шафа — ніша повинна мати не менше 80 см (10 см потрібно на двері і напрямні). При відкритті мінімум місця в кімнаті займають розсувні двері. Трохи більше простору вимагають моделі складні, що дозволяють на більш широкий доступ до внутрішньої частини шафи. Найбільше місця займуть відкриваються традиційним способом двері. Для людей, які на одяг хочуть виділити більше місця, кращим буде гардероб.

Першим питанням, на яке ми повинні знайти відповідь: на ніжках шафа чи ні? Окремо стоять шафи-купе мають величезну перевагу — їх можна переміщати в будь-яке місце і в будь-який час, що з повною забудовою не вийде. Якщо через якийсь час побажаєте повністю змінити зовнішній вигляд спальні, шафа можна буде без проблем переставити в інше місце кімнати, не порушуючи конструкції стін.

Шафа найчастіше ділиться на дві зони — зі штангою для вішалок і полки. У частині з полками існує також можливість установки дротяних кошиків замість ящиків або класичних внутрішніх висувних ящиків. Так само справа йде з дверима. Шафа з розсувними дверима дуже зручний якщо у вас маленька спальня і відкриття шафи за допомогою класичних дверей не підходить з рядом встановленої ліжком.

Велика кількість шаф дозволяє вибрати виріб в вітальню, спальню, дитячу, прихожу. Для того, щоб предмет меблів вдало вписався в інтер’єр, радимо вибирати модель шафи, орієнтуючись на його тип.