Рубрики
Статьи

Капсули спіруліна, спіруліна порошок

Часто виникає питання — в якому вигляді купити спіруліну: капсули, порошок або таблетки. Коли стоїш перед вибором, треба враховувати, що при виробництві таблеток з спіруліни, спіруліна піддається термічній обробці і її якості частково втрачаються. Ще для того, щоб таблетки не розсипалися, в них додають перед пресуванням стеарат магнію, соєвий лецитин, желатин і целюлозу. Виходить 15-18 відсотків баласту, який ще й зашлаковує організм.

Так само треба враховувати, що у спіруліни є термін придатності, за різними даними він складає 2-3 роки. Умови зберігання так само мають значення: спіруліна швидко окислюється на світлі і у відкритій ємності.

Так що ж вибрати? Капсули спіруліни або спіруліну в порошку? Капсули зручні в застосуванні, якщо ви, наприклад, перебуваєте на роботі або подорожуєте. Не всім подобається смак порошку спіруліни, в цьому випадку ідеально підійдуть капсули. Порошок спіруліни добре підходить для додавання в кефір, салати і соуси. Існує безліч рецептів з розділу здорового харчування, де спіруліна додається в пасти, холодні супи, напої.

  1. Капсули спіруліна
    Капсула містить 0,5 грама спіруліни. Підходить для вегетаріанців, так як оболонка не містить тваринних білків. Для зайнятих людей, так як є можливість вживати на ходу. Капсули добре відкриваються, що дозволяє розглянути вміст. Зміст спіруліни в капсулі більше, ніж зазвичай, що дозволяє скоротити кількість уживаних капсул.
  2. Спіруліна порошок
    У чайній ложці міститься 5 грам спіруліни. Багатьом подобається на смак. Спіруліна належить до лікувального харчування, за своїм змістом джерело легко засвоюваних вітамінів, мінералів, амінокислот. Спіруліна володіє потужним очищує ефектом, тому рекомендую начитати вживати спіруліну від 3 грам в день. Надалі кількість можна збільшити. Середня кількість становить 5 грам в день.

Пропоную вашій увазі високоякісну спріруліну без добавок, що не піддавалася термічній і хімічній обробці, живу спіруліну! Купити спіруліну можна на сайті http://vivio.com.ua/ .