Рубрики
Мистика Триллер Ужасы

Опис книги «Американський психопат»

amerikanskij-psihopat[1]Дозвольте представити — Патрік Бейтмен. Достойнешій зразок «золотої молоді». Йому 26 років, він родом з багатої родини, навчався в Ексетерському академії і Гарвардському університеті. Живе в Манхеттені, працює на Уолл-стріт у фірмі «Пірс енд Пірс».
Патрік Бейтмен відмінно розбирається в дорогих стильних речах і завжди радий допомогти порадою друзям (правда, він смертельно засмучується всякий раз, коли хто-небудь більш статусну іміджеву дрібничку, ніж у нього). Патрік Бейтмен відмінно розбирається і знає толк в музиці (правда, від душі ненавидить реп за те, що це музика чорних). Патрік Бейтмен веде здоровий спосіб життя: не курить і регулярно відвідує спортзал для підтримки відмінної фізичної форми (правда, зловживає алкоголем і кокаїном, оскільки ті не чинять явного впливу на зовнішність).

Новости сайта:nyseo.club
У Патріка Бейтмена є хобі — вбивати. Вбивати всіх, кого вважає негідними, нестерпними ну або просто для забави. Безробітні, собаки, негри, щури, повії, колеги по роботі та відпочинку — ось далеко не повний список жертв витонченої манії Патріка Бейтмена.

Феєричний роман Брета Істона Елліса «Американський божевільний» до країв наповнений збоченим сексом, гламуром і насильством. Фантасмагорія чи реальність, гротескна соціальна сатира чи розважальний треш — вирішувати читачеві.

У 2000-му році режисери Едвард Прессман і Мері Херрон екранізували події роману у фільмі «Американський психопат».

Показати повністю
Рік: 1991
Жанр: Містика, жахи, трилери, Сучасна проза
Автор: Брет Істон Елліс