Рубрики
декор

Букет з тюльпанів

tulpa[1]

Здавалося б, букет з тюльпанів — чого вже простіше? Але флористи знають, що ці чарівні весняні квіти дуже непрості, і щоб домогтися від композиції з них максимального ефекту, слід попрацювати.

Тюльпани мають не тільки виразні практично безлисті у верхній частині стебла, але і володіють цікавим властивістю, — будучи вже зрізаними, вони продовжують своє зростання у воді, що робить букет з них постійно змінює свій вигляд. При створенні композиції з цих рослин, необхідно обов’язково враховувати цю незвичайну особливість, оскільки вона у великій мірі визначає те, як ваш букет буде виглядати через день, через два і так далі.

Смотрите также:Floristik

Взагалі, тюльпани — дуже благодатні квіти з точки зору флориста. Різноманіття кольорів і форм дозволяє поєднувати їх практично з будь-яким флористичним матеріалом. Розкішні і величні, тендітні й ніжні тюльпани особливо ефектно виглядають в сусідстві з сезонними квітами, що розпускаються одночасно з ними. Тремтливість весняних квітів підкреслюється контрастом фактур інших елементів композиції: грубої флористичної сітки, волокон сизалю або гілок чагарників.
Настрій букета залежить і від форми квітки тюльпана. Попугайні тюльпани з їх яскравими строкатими кольорами та незвичайною фактурою вносять в букет елемент екзотики. Витончена, вишукана форма лилиецветних тюльпанів робить букет більш витонченим і елегантним.
Існує невеликий секрет, який здатний допомогти тим, кому потрібно зберегти тюльпани до певного дня. Ці квіти прекрасно себе почувають навіть протягом тижня на нижній полиці холодильника, без води, загорнуті в папір. Перед тим як поставити їх у вазу, стебла обов’язково потрібно підрізати. Після зберігання на холоді квіти зазвичай 10-12 годин витримують у відрі з водою, щоб повернути їм колишній тургор.

Добавить комментарий