Рубрики
Реклама

Препарат Кленбутерол

Період активності в організмі: до 68 годин

Клас медичних препаратів: Бета-2-адреноміметик, темогенік (оральний)
Середня дозування: для чоловіків 100-140 мкг / день; для жінок 80-100 мкг / день
Акне: Немає
Затримка води в організмі: Немає
Токсичність по відношенню до печінки: Невідомо
Ароматизація: Немає
Сильний термогеников

Смотрите также:Кленбутерол

Що таке кленбутерол?
Кленбутерол ставитися до бета2-адреноміметиків (збуджує бета 2-адренорецептори) і використовується в багатьох країнах як засіб від бронхіальної астми та інших легеневих захворюваннях. Через його довгого періоду напіврозпаду, кленбутерол не був затверджений FDA для медичного застосування. Будучи стимулятором центральної нервової сісстема, він діє подібно адреналіну, також маючи багато схожого з такими стимуляторами ЦНС, як еффедрін. Незважаючи на распрастраненние думка, кленбутерол має період напіврозпаду 35 годин, а не 48 годин.

Застосування і дозування кленбутерола
Кленбутерол випускається в дозуванні 20 мкг таблетки, хоча також прийнятна форма випуску в сиропі і розчині для інгаляцій. Дозування залежать від того, як сильно користувач реагує на побічні ефекти, але як би там не було, в основному 5-8 таб / день для чоловіків і 1-4 таб / день для жінок.
Кленбутерол втрачає свій термогенний ефект після 6-8 тижнів його застосування, коли температура тіла падає до норми. Його анаболічні / антикатаболические властивості зникають приблизно через 18 днів його застосування. Використання пролонгованої дії препаратів призвело до висновку, що найбільш ефективно застосовувати кленбутерол циклічно 2 тижні через 2 тижні і не більше 12 тижнів. Можливий прийом еффедріна в тижні «відпочинку» від кленбутерола.

Кленбутерл, Еффедрін, DNP
Еффедрін піднімає рівень метаболізму на 2-3%, 200 мг DNP на 30%.
Кленбутерол підвищує рівень метаболізму на 10% і може підняти температуру тіла на декілька градусів.

DNP дає найбільш сильний ефект спалювання жиру, але багато людей ніколи не скористаються цим засобом через ризик, пов’язаним з його застосуванням. Також ніякої користі від DNP, як антикатаболиком. Незважаючи на можливості еффедріна в якості антикатаболиком, його короткий період напіврозпаду заважає бути йому ефективним.

Порівнюючи з побічних ефектів, кленбутерол, без сумнівів, м’якше, ніж DNP, скажу, що м’якше навіть, ніж комбінація ЕКА (еффедрін-кофеїн-аспірин).

Побічні ефекти: нудота, блювання, тремор, сухість у роті, неспокій, серцебиття, підвищення артеріального тиску, головний біль, запаморочення, безсоння, м’язові судоми, підвищене потовиділення.

Із найпоширеніших психічних це м’язові судоми, занепокоєння, головний біль і підвищення артеріального тиску.

Судом в м’язах можна уникнути випиваючи 5-7,5 л води в день вживаючи також банани, апельсини або препарати калію 200-400мг в день, приймаючи перед сном на голодний шлунок.

Головні болі також можна уникнути приймаючи анальгетики, такі як Tylenol (ацетамінофен) при перших же симптомах, може потрібно прийом подвійних дозувань.

Застосування кленбутерола
Посткурсовая терапія: кленбутерол використовується після курсу в якості допомоги при відновленні. Що дозволяє його користувачеві продовжувати їсти достатньо об’ємні кількості їжі, не піклуючись про жирових відкладеннях. Це також допомагає підтримувати як силу, так і інтенсивність на тренуваннях.
Дієта: така ж, як і на курсі.

Жиросжигание: найбільш поширене застосування кленбутерола, також збільшується жорсткість м’язів, венозность, сила і вигляд, як на низькокаллорійний дієті. З усіх відомих жироспалювачів, кленбутерол можна комбінувати з Т3.
Дієта: багато білка (3 г на 1 кг ваги), помірно вуглеводів (1-2г на 1 кг ваги), мало жиру (о, 5 г на 1 кг ваги).

Альтернатива стероїдів: кленбутерол володіє анаболічними властивостями подібно стероїдів, але в меншому ступені. Особливо підходить для «натуралів» в збільшенні сили жорсткості мускулатури.
Дієта: багато білка, помірно вуглеводів і жирів.

Стимуляція / Відновлення: кленбутерол може використовуватися як стимулятор, але комбінація ЕКА всетаки підійде краще через більш короткого періоду напіврозпаду.
Дієта: вуглеводи повинні бути включені в ваш раціон.

Застереження при використанні кленбутерола в схемах схуднення і сушки
Теже обережності, що застосовують у випадку з еффедріном повинні застосовуватися і у випадку з кленбутеролом, хоча деякі люди вважають комбінацію ЕКА більш жорсткою, ніж клен. Не слід комбінувати кленбутерол з іншими стимуляторами ЦНС, такими як еффедрін. Такі комбінації не потрібні і потенційно небезпечні. Кофеїн може бути використаний для зниження можливих перенавантажень і ектрасістолій (екстрасистолія — ​​аритмія серця, що характеризується передчасним його скороченням, за яким слідує подовжена (компенсаторна) пауза, що створює відчуття перебою), хоча це може бути і діуретичним ефектом зрушеним за рахунок електролітного балансу. Більше пийте води, якщо Ви використовуєте кофеїн.

Що ще Вам потрібно знати про Кленбутерол
Більшість користувачів відчувають неприємні побічні ефекти і змушені припинити використання кленбутерола через те, що починають його прийом відразу з великих дозувань. Так як самі неприємні відчуття виникають втеченіе перших 3-4 днів.

Для людини, яка вперше приймає кленбутерол дозування не повинна перевищувати 40 мкг в перший день.

Приклад першого курсу з кленбутеролом
1 день: 20 мкг
2 день: 40 мкг
3 день: 60 мкг
4 день: 80 мкг
5 день: 80 мкг (увага: підвищуйте дозу тільки в разі хорошої переносимості)
6-12 день: 100 мкг
13 день: 80 мкг (зниження не обов’язково, але іноді потрібно деяким користувачам для досягнення нормальної температури тіла)
14 день: 60 мкг
15 день: немає
16 день: немає
17 день: ЕКА

Приклад другого курсу з кленбутеролом
1 день: 60 мкг
2 день: 80 мкг
3 день: 80 мкг
4 день: 100 мкг
5 день: 100 мкг
6-12 день: 120 мкг
13 день: 100 мкг
14 день 80 мкг
15 день: немає
16 день: немає
17 день ЕКА

Не приймайте кленбутерол після 16 годин і пийте достатньо рідини 5-7 л в день.

Всі бренди випускають кленбутерол НЕ рівносильні по дії. Різні бренди приносять такі ж різні результати.

Що з себе являє кленбутерол
Кленбутерол ставитися до адреномиметическим речовин і застосовується для купірування та попередження нападів бронхіальної астми та лікування інших легеневих захворювань. Дія кленбутерола пояснюється його стимулюючою дією на бета-адренорецептори.

Як це працює — кленбутерол як жиросжигатель
Будучи бета-2-адреностимулятором, кленбутерол працює, як жиросжигатель шляхом зв’язування з бета-рецепторами в жирової і м’язової тканини в організмі. Коли цей зв’язок сформована, рецептори залучаються в серію хімічних реакцій ведуть до продукції cAMP (циклічний АМФ) який є універсальним посередником передачі внутрішньоклітинного сигналу із зовнішнього боку клітинної мембрани до еффекторним системам клітини, дія яких викликає генералізовану реакцію клітини на вплив зовнішнього біологічно-активної речовини, наприклад гормону. Взаємодіє з липазой в жирових депо, фосфорилирование якої призводить до звільнення жирних кислот. Володіє меншою мірою впливом на бета-1рецептори, що виражається в підвищенні збудливості і скоротливої ​​функції міокарда. Всі ці процеси впливають на підвищення температури тіла, що змушує організм спалювати більше калорій. Важливо також, що такі бета-адреностимулятори, як кленбутерол проявили можливість підвищувати рівень Т3 в організмі, що, безумовно додає ще більших можливостей кленбутерола в процесі жироспалювання.

Крім цього, кленбутерол володіє антикатаболическими можливостями, завдяки здатності блокувати Са ++ (іони кальцію), які беруть участь у розщепленні білків в скелетної мускулатури. Такий шлях блокади дозволяє уникнути втрат м’язових волокон.

Один з найважливіших аспектів, які хотілося б освятити, це давно існуючу думку про можливість використання кленбутерола в якості анаболіки для людей. Цей міф заснований на дослідах, що проводяться на щурах і великої рогатої худоби, які в свою чергу показали такі результати. Але дозування застосовувані на тварин, якщо переводити в дозування для людей, можуть убити.

Як слід будувати курс з кленбутеролом
Це дуже важливий момент при прийомі будь-якого препарату, який багато хто не враховують. Кленбутерол слід приймати циклічно 2 тижні через 2 тижні. Такий підхід будуватися на двох головних принципах:
Зниження регуляції бета-2 рецепторів: ця причина, по якій ефективність застосування кленбутерола залежить від циклічного застосування препарату.
Довгий період напіврозпаду: включає в себе дві фази даного процесу, перша більш швидка — близько 10 годин, і за тим, друга більш тривала — кілька днів. Ось чому, теорія про використання кленбутерола 2 дні через 2 просто безглузда, приймаючи таким чином кленбутерол, бета-рецептори не отримують достатньо часу для відновлення.

Приблизний курс з кленбутерола для чоловіків
1 день: 20 мкг
2 день: 40 мкг
3 день: 60 мкг
4 день: 80 мкг
5 день: 100 мкг
6 -14 день: 120 мкг

У будь-якому випадку, слухайте свій організм, у кожного свої особливості переносимості препарату.

Добавить комментарий