Рубрики
путешествия

Карпати кличуть! — Або чому я вибираю пішохідний туризм

Гуцульська бринза

Є місця, про які, здається, знаємо дуже багато і одночасно мало. Оброслі легендами впереміш зі скупими історичними фактами, вони завжди викликають невтомне цікавість.

Карпати — головний район проведення пішохідних туристських спортивних походів — відноситься до лісових районах середньогір’я. Різноманітність природних перешкод цього району дає можливість туристам оволодіти майже усім арсеналом прийомів техніки пішохідного туризму, орієнтування на місцевості, дозволяє повноцінно проводити навчальні заходи.

Смотрите также:поход Карпаты

Карпати! Кольорами веселки грає тут різноманітність живої природи. Гори, покриті ялинами, і стрімко квітучі зелені луки піднімаються високо в небо. По ущелинах розноситься шум швидкоплинних гірських річок, грає королівська форель в прозоро-чистих потоках.
Саме з цієї ноти ми почнемо свій похід по Українським Карпатам — живій душі країни.

І ось, весела і дружна компанія друзів відправляються в незвичайну подорож, а точніше в справжній похід. У них є чудо — інструменти, які допоможуть їм все зробити правильно. Вони навчаться: ставить намет, закидати вудки і витягувати рибу, розводити багаття! Разом вони побачать багато нового і цікавого, і познайомляться з мешканцями природи.
Цей унікальний комбінований похід принесе для допитливих туристів, які за короткий проміжок часу хочуть багато всього пізнати і здійснити, масу задоволення і захоплення.

Гори кожен раз інші, вони ніколи не повторюються, і кожен раз дарують незабутні враження. Карпати дають можливість відчути себе на краю світу, мало не в дикій тайзі, при тому, що насправді ви будете перебувати всього в декількох годинах їзди від цивілізації. Тут немов намисто сяють на схилах гір містичні водоспади. Тягнуть зір, овіяні легендами, скелі-пісковики дивовижних форм.

Пішохідний туризм приваблює, насамперед, відкритих, дружніх людей, вабить романтикою пісень біля вогнища, і далекими дорогами, можливістю випробувати себе адреналіном. Атмосфера в груповому поході завжди весела і компанійська. Це багато чого варте!

Ця весела, зачаровуючи, дружня прогулянка, сплітаючись в неймовірні фарби життя, змушує серце вічних мандрівників рватися все далі і далі, все вище і вище в гори …
Карпати кличуть!

Добавить комментарий