Рубрики
Статьи

Як вибирати спортивне харчування

При величезному асортименті баночок, «паків», пакетів, стіків на полицях магазинів спортивного харчування буває важко зробити вибір, навіть якщо ви знаєте, яка саме добавка потрібна. Буває, що один і той самий продукт різниться дозуванням, або наявністю додаткового компонента, або ступенем очищення. А велика кількість брендів ще більш ускладнює вибір. Однак є кілька простих принципів, як вибирати спортпит.

1. Перед походом до магазину або візитом на сайт з продажу спортивних добавок чітко визначтеся, для якої мети ви хочете купити препарат. Ознайомтеся з теорією, щоб не було навіть тіні запитань на кшталт «Купити гейнер або протеїн?» або «Мені потрібен креатин або карнітин?». З ясним розумінням своєї мети і дії основних категорій спортивного харчування вам буде легше обрати, та й продавцю-консультанту не доведеться розповідати елементарні основи.

2. Вивчіть склад і порівняйте з аналогами. Склад повинен бути детально прописаний із зазначенням відсотків або грамів на порцію. Всі інгредієнти повинні бути чітко вказані: формулювання на кшталт «надпотужна запатентована чудодійна формула спалювання жирів» викликають підозру, до того ж, там може виявитися компонент, на який у вас алергія або індивідуальна негативна реакція.

Цей етап бажано провести вдома, зайшовши на офіційні сайти виробників. Так ви зможете без поспіху і обдумано вибрати один або кілька варіантів, щоб потім замовити онлайн або купити в фізичному магазині.

3. Бренд, насправді, не так уже й важливий. Зараз на ринку спортивного харчування на слуху близько 15 брендів, як продукція яких можна бути впевненим. Тут більш важливо звертати увагу на відгуки про конкретний продукт: у одного і того ж виробника може бути відмінний гейнер і амінокислоти, а, наприклад, жироспалювачі – середньої якості.

4. Висока ціна не завжди означає якість – і навпаки. А точніше, у іменитих фірм в ціну добавки входить барвиста упаковка (робота дизайнерів, художників), праця маркетологів, оплата зіркам світового рівня за зйомку з їх товаром і т.д. Це не погано і не добре, але вартість такого продукту може значно перевищувати бюджет середньостатистичного спортсмена.

При цьому існують виробники, в тому числі вітчизняні, які не вкладають позамежні суми в рекламу і просування, зате якість добавок залишається на висоті. Такі бренди найчастіше характеризує мінімалістичний дизайн упаковок.

Джерело: http://daily.com.ua/publications/Pro-korist-Omega-3-rozpovst-kompanya-proteininkievcomua