Рубрики
Статьи

Куклы

Приветствуем вас в самом любимом многими девочками разделе – «куклы»! Заранее хотим отметить, что кроме детских кукол здесь вы найдете еще и множество аксессуаров к ним: коляски, одежду, сумочки для кукол и многое другое. Есть целые наборы аксессуаров для кукол. Весь каталог насчитывает более 500 единиц товаров. Поэтому мы не сомневаемся, что вы найдете из чего выбрать подарок для девочки!

асортимент каталогу

Для того, щоб вам було простіше вибирати подарунок, ми зробили невеликий огляд ляльок і аксесуарів, які містяться в цьому розділі.

  1. Дитячі ляльки. Тут ми зібрали найпопулярніших, модних і улюблених ляльок: легендарна Барбі, непосиди Вінкс, витончені ляльки з колекції Sonya Rose, смішні Маша і ведмідь, чарівні ляльки Еві від Simba і багатьох інших.
  2. Пупси. Пупси імітують живу дитину. Це ідеальні іграшки для гри в «дочки-матері», вони допоможуть дівчинці навчитися поводитися з малюками, сповивати їх, годувати і доглядати. На додаток до цих лялькам часто купують різні аксесуари: пляшечки, набори для годування, ванночки. В каталозі є дорогі пупси, які максимально схожі на справжніх немовлят зовні: детально опрацьовані всі складочки на руках і ногах, колір вінілу схожий з натуральним кольором шкіри, наприклад, Лялька Соня. А є і недорогі іграшки, наприклад, Пупс Hello Kitty
  3. Аксесуари для ляльок. У цю категорію товарів входить все, що необхідно для цікавої «лялькової життя»: будиночки, коляски, одяг, домашні тварини, предмети туалету і багато іншого. Наприклад, для шанувальниць модних ляльок «Принцеси Дісней» є набір по мультфільму «Beauty and the Beast» (Красуня і чудовисько) — Принцеси, а для дівчаток, які з полюванням возяться зі смішними пупса, можна купити набір для годування від Simba