Рубрики
Статьи

Black Angus Steakhouse coupons 2017

Якщо ваша сім’я ніколи не була в ресторанах Black Angus Steakhouse, обов’язково включите це в список приємних справ на літо. Хоча, будь-який день підійде для того, щоб побалувати свої смакові рецептори. Кожен, хто хоч раз повечеряв соковитим стейком в одному з 45 ресторанів мережі black angus coupons, погодиться, що це незабутньо!

Не важливо, в якому з шести штатів ви знайдете black angus coupons, ви точно опинитеся в затишній домашній атмосфері. Влітку Black Angus тримає грилі запаленими для всіх відвідувачів з купонами. Купони з низькими «смачними» цінами доступні в інтернеті.

Наприклад, всього за $ 17,99 ви отримуєте «Літній асорті Тріо» — це обсмажений на грилі біфштекс, і два блюда на вибір: реберця барбекю, куряча грудка, креветки. До цієї смакоти подається часточка хрусткого кавуна, і два гарніру. Багато хто вибирає апетитну кукурудзу на грилі або салат «Цезар».
Природно, ці купони діють обмежений час, але ви завжди можете знайти щоденні знижки, щоб погуляти в Black Angus Steakhouse.