Рубрики
Статьи

Fulda: специфіка та переваги

В чому особливості автошин Фулда? Великий вміст силіки дозволяє підвищити зчеплення з дорожнім покриттям, а спеціальні канавки, вирізи та зачіпні крайки роблять гальмівний шлях коротшим, що позитивно впливає на безпеку на дорозі. Завдяки пласкому контуру та широкому протектору шини тиск зменшується і рівномірно розподіляється по всій робочій поверхні, тому елементи стираються скрізь однаково, а значить, пробіг збільшується у рази. Безперервним центральним ребром досягли низького опору коченню. Це позитивно позначилося на паливній економії та екологічності гуми Fulda, адже в атмосферу потрапляє менше шкідливих речовин. Наявність поздовжніх та поперечних борозенок достатньої глибини мінімізує ризик зриву в аквапланування. Автомобіль чудово тримає курс у будь-якому швидкісному режимі, легко керуємо.

Експерти Fulda постійно проводять споживчі опитування та на підставі їх результатів покращують експлуатаційні характеристики продукту. В тому числі й через це шини мають неабияку популярність серед власників авто, що дозволяє бренду впевнено почуватися в десятці світових лідерів. Накопичена науково-технічна база та інженерний професійний потенціал дає можливість безпосередньо впроваджувати нові технології у виробництво. Продукція Fulda проходить ретельні випробування на спеціалізованих полігонах та регулярно надається для незалежного тестування відомим експертам. Технологічно-конструкторська співпраця з відомим шинним конгломератом Goodyear Tire & Rubber Company свого часу призвела до розширення можливостей та відкрила нові горизонти співпраці з талановитими вченими та конструкторами.

У лінійку моделей Fulda входять легкові шини, позашляхова гума підвищеної прохідності, легковантажні та вантажні автошини, а також покришки для ретро автомобілів. В сезонному асортименті літні, зимові та всесезонні вироби.

  • Літня гума демонструє впевнене зчеплення на сухих та мокрих дорогах, підвищений рівень керованості. Їй властиві точні та миттєві реакції на повороти керма, безшумність.
  • Зимові автошини Fulda відливаються з м’якої гуми, тому вони зберігають свої початкові характеристики тривалий час експлуатації та, що головне для цього сезону — не жорсткішають на морозі. Транспортний засіб з цими шинами без проблем подолає зимові складні умови. Як фрикційні, так і шиповані Fulda у підсумку надають водію потужну тягу, швидке гальмування і гарне зчеплення з засніженими та зледенілими поверхнями. Особлива технологія встановлення шипів дозволяє надійно закріпити їх у посадкових місцях, щоб навіть після тривалого використання вони не втрачалися.

Загалом шини Fulda – це гарний вибір для власників авто багатьох країнах.

Більше про шини на tyreclub.com.ua