Рубрики
Проза

Опис книги «Грона гніву»

Книга Грона гніву

У 1939 році вийшов з друку роман Джона Стейнбека «Грона гніву». Дія роману розгортається в кінці 30-х років за часів Великої депресії. Тоді через пилових бур і сильної посухи постраждали багато штатів США. Розорившись, тисячі фермерів-орендарів покидали рідні місця і відправлялися на пошуки кращого життя. Подібно до багатьох, сім’я Джоуди також поїхала з Оклахоми в Каліфорнію. Квітучий край задихався під хвилею переселенців. У романі яскраво описано це велике переселення з його труднощами і драмами. Роман «Грона гніву» Джона Стайбека нагороджений Пулітцерівської премією.

Новости сайта:Украинская Православная Церковь

Рік випуску: тисяча дев’ятсот тридцять-дев’ять
Жанр: Проза XIX-XX століть
Автор: Джон Ернст Стейнбек
Рубрики
Проза

Опис книги «Перетворення»

prevrashenie[1]… Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшне комаха …

Як багато значать ці прості слова, і наскільки моторошним змістом вони можуть обернутися для власне винуватця подій?
Вчорашній син, годувальник сім’ї і старанний службовець-комівояжер — сьогодні він разом виявляється ізгоєм всякого людського суспільства, втративши людську зовнішність.
Бути може, навіть власної сім’ї?

Новости сайта:marketing codes

Розповідь Франца Кафки «Перевтілення» (Die Verwandlung) — лаконічний гротеск приголомшливий сили, легко поширює свою суть від стосунків у людському соціумі до самої сутності людської істоти.
Рік випуску: +1912
Жанр: Шкільна класика, Проза XIX-XX століть
Автор: Франц Кафка

Рубрики
Проза

Опис книги «Тропік Рака»

tropik-raka[1]Історія скандальна і непристойна, моторошно шокуюча — для сучасників … і дійшла до нащадків, як геніальна. Позамежний натуралізм і не-підцензурної лексики стають тут всього лише провокаційним художнім засобом, обрамляющим вічну драму «кризи середини життя», який приходить навіть до письменника-авангардисту.
Париж, 30-і роки минулого століття, богема, любов, ненависть, творчість, безумство …

Все це — скандально відомий роман Генрі Міллера «Тропік Рака» (Tropic of Cancer).

За сюжетом роману режисер Джозеф Стрик в 1970 році зняв художній фільм «Тропік Рака».