Рубрики
Мистика Триллер Ужасы

Опис книги «Американський психопат»

amerikanskij-psihopat[1]Дозвольте представити — Патрік Бейтмен. Достойнешій зразок «золотої молоді». Йому 26 років, він родом з багатої родини, навчався в Ексетерському академії і Гарвардському університеті. Живе в Манхеттені, працює на Уолл-стріт у фірмі «Пірс енд Пірс».
Патрік Бейтмен відмінно розбирається в дорогих стильних речах і завжди радий допомогти порадою друзям (правда, він смертельно засмучується всякий раз, коли хто-небудь більш статусну іміджеву дрібничку, ніж у нього). Патрік Бейтмен відмінно розбирається і знає толк в музиці (правда, від душі ненавидить реп за те, що це музика чорних). Патрік Бейтмен веде здоровий спосіб життя: не курить і регулярно відвідує спортзал для підтримки відмінної фізичної форми (правда, зловживає алкоголем і кокаїном, оскільки ті не чинять явного впливу на зовнішність).

Новости сайта:nyseo.club
У Патріка Бейтмена є хобі — вбивати. Вбивати всіх, кого вважає негідними, нестерпними ну або просто для забави. Безробітні, собаки, негри, щури, повії, колеги по роботі та відпочинку — ось далеко не повний список жертв витонченої манії Патріка Бейтмена.

Феєричний роман Брета Істона Елліса «Американський божевільний» до країв наповнений збоченим сексом, гламуром і насильством. Фантасмагорія чи реальність, гротескна соціальна сатира чи розважальний треш — вирішувати читачеві.

У 2000-му році режисери Едвард Прессман і Мері Херрон екранізували події роману у фільмі «Американський психопат».

Показати повністю
Рік: 1991
Жанр: Містика, жахи, трилери, Сучасна проза
Автор: Брет Істон Елліс

Рубрики
Мистика Триллер Ужасы Фантастика Фэнтези

Опис книги «Зелена Миля»

0d1ebe5e83e9f6f116b82d391b80b12d[1]
Начальником блоку смертників в’язниці «Холодна гора» багато років працює Пол Джейкомб. Пол провів багато страт сам, що зробило його циніком, але не вбивцею. Кожен раз йому доводилося проводити засудженого до смерті людини по «Зеленій милі» — так назвали свої останні кроки до місця страти самі смертники за зелений колір лінолеуму.

Одного разу в блоці з’явився Джон Коффі, засуджений до смерті за вбивство двох дівчаток. Джон — величезний і сильний чорношкірий, але дуже лагідний. Він справляв враження слабкого на розум людини, але руки Джона володіли фантастичною цілющою силою, яка, правда, не могла йому допомогти. Адже закон блоку: все, що відбувається на зеленій милі, на ній і залишається.

Смотрите также:ДЕ 2430

Зустріч з гігантом Джоном Коффі назавжди змінила довге життя Пола.

Книга «Зелена миля» Стівена Кінга отримала премію «Stoker» в номінації «Кращий роман 1996-го року».

У 1999 році вийшов художній фільм режисера Френка Дарабонта «Зелена миля» з Томом Хенксом у головній ролі

Рубрики
Мистика Ужасы

Изгоняющий дьявола. Уильям Блэтти — Слушать аудиокнигу онлайн

Уильям Блэтти. Изгоняющий дьявола

Формат: MP3, 44.1 kHz, 96 kbps
Исполнитель: Вячеслав Герасимов
Время звучания: 10:51:22
Описание: Сюжет повествует о событиях, происходящих с 12-летней Риган МакНил. Начавшийся с легких приступов странный психоз пугает окружающих. Ее мать ищет выход из сложившейся ситуации, и находит помощь в лице молодого отца Карраса. Но даже он не представляет себе, с чем им предстоит столкнуться.

Для прослушивания аудиокниги онлайн «Изгоняющий дьявола» нажмите на треугольник в проигрывателе и подождите некоторое время для загрузки: