Рубрики
развлечения

Радіо підвищує настрій

radio_povyshaet_nastroenie[1]Радіо підвищує настроеніеСогласно інформацією авторитетного британського видання The Daily Telegraph, більшість громадян цієї країни відчувають більше щастя від прослуховування радіо, а не від Інтернету чи телебачення. До такого висновку прийшло спеціалізоване Бюро з реклами на радіо, провівши дослідження з визначення впливу мас-медіа на настрій громадян.

Обратите внимание на радио дачу слушать онлайн бесплатно


Вплив радіо на людину

Для цього були опитані більше тисячі респондентів. Ним був поставлений тільки одне питання: «Який засіб масової інформації покращує настрій і додає оптимізм?» У результаті було визначено, що найбільш прийнятний канал для отримання інформації для британців — радіо. За даними проведеного дослідження прослуховування музики і розважальних програм робить людей в два рази щасливішими і в чотири рази енергійніше! А от інші ЗМІ зазнали нищівної поразки — телебачення зменшує відчуття щастя в два рази, а Інтернет в три! Правда, в опитуванні не враховувався вплив на психіку людини друкованої продукції.

Одним з ключових моментів дослідження стало спостереження за мозковою діяльністю респондентів за допомогою спеціального приладу. Енцефалограф приєднували до людини і перевіряли його реакцію на різні мас-медіа, і радіо зробило найбільш позитивний вплив. Експерименту піддалися по три чоловіки і жінки.

У Великобританії сьогодні налічується не менше 250 радіостанцій, але до найпопулярніших відносяться Smooth Radio UK, Absolute Radio, Planet Rock і Radio Caroline.

Рубрики
развлечения рестораны Рим Шопинг

Рим. Шопинг, рестораны, развлечения

Рим. Шопинг, рестораны, развлечения
Гастрономические бутики, книжные бары, концептуальные магазины, лучшие салоны красоты и спа, тайные оазисы роскоши, пиццерии, траттории, любимые рестораны голливудских звезд — все эти составляющие гламурной жизни затерялись в римских средневековых улочках. Отыскать их вам поможет «Orangeвый гид». Благодаря искусно составленным маршрутам вы сможете четко спланировать свой день и превратить банальный шопинг-тур в увлекательное путешествие по лучшим местам Рима, историческим и развлекательным

Название: Рим. Шопинг, рестораны, развлечения
Автор: Я.Некрасова
Издательство: Эксмо
Год: 2009
Страниц: 192
Формат: PDF
Размер: 7,7 MB
Качество: отличное
Язык: русский

СКАЧАТЬ
==========
turbobit

==========